• אוקסנה קליאבר

5 רעיונות יום הולדת שנה לבנות

עודכן: 10 בנוב׳ 2020

מה יכול להיות יותר מרגש מיום הולדת שנה?!! היום אני רוצה לכתוב על כמה טיפים ורעיונות ליום הולדת שאנחנו נזכור מכולם, יום הולדת שנה לבנות. מבטיחה גם לכתוב בנפרד לבנים ;)1) אנחנו תמיד רוצים להיזכר בכל הדברים המצחיקים והמתוקים שילדים שלנו עושים בגיל הזה. פוסטר מעוצב מסכם את כל הישיגים של הקטנטנים בשנה הראשונה וכמובן יהיה מעניין לפתוח אותו פעם נוספת כעבור שנים ולחייך ביחד.2) פרחים וציפורים הם הנושא הכי מקסים ועדין לבת שחוגגת גיל שנה. פשוט תדפיסו ותגזרו לפי התבנית המצורפת לקבלת טופרים קישוט עוגה או כל דבר אחר על השולחן (להדפסה)


3) תדפיסו מספר "אחד" ותמסגרו במסגרת שקונים באיקאה. רוצים שהמסגרת תהיה לא כמו אצל כולם? תדביקו מעל סלוטייפ מעוצב למראה שיקי (מספר אחד להדפסה).
4) קבלו שתי רעיונות מקסימים מנייר. קישוט העוגה חגיגית עם פרחים מנייר וכובעים פרפרים לאורחים. ראיתי אותם ב-oh happy day ומיד התאהבתי. ממליצה להציץ ולעשות! (פרחים לעוגה, כובעים פרפרים)5) פרחים הם תמיד מוסיפים המון לקישוט השולחן או חלל. כאן, בתמונות, אני לקחתי מבחנות שקונים בחנות חד פעמי, קופסת קרטון, אפשר גם ספוג לפרחים חתוך ושמתי פרח אחד, שתיים בכל מבחנה. מקבלים מראה שולחן אוורירי ופרחני במיוחד. תתאימו גרילנדת בלונים לצבעים של הפרחים וקישוט יום הולדת שנה בלתי נשקח מוכן!
נ.ב. ליום הולדת שנה של בת שלי עשיתי אות M מתקפלת וספרה 1. קיבלתי השראה מספר קסום ABC 3D BOOK

תהנו בחגיגות גיל שנה!359 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול